Zapytaj o najlepsze mieszkanie dla siebie i rodziny! Napisz lub zadzwoń!

I MIEJSCE W RANKINGU NAJLEPSZYCH INWESTYCJI W KIELCACH

02.07.2020

Dziś świętujemy !!! Nasza Inwestycja Patio Vita w Kielcach zajęła I miejsce w plebiscycie NAJLEPSZYCH INWESTYCJI.

PROMOCJA

19.06.2020

OFERTA SPECJALNA MIESZKAŃ POD KLUCZ !!!
7200 zł/m2 + komórka i miejsce postojowe

Zaawansowanie prac na II Etapie - maj 2020

01.06.2020

Kolejne piętro pnie się w górę, nasi Budowlańcy pracują nad ostatnią kondygnacją drugiego Etapu Patio Vita. Lada moment zaczynamy pracę tynkarskie.

ZALETY RYNKU PIERWOTNEGO

25.05.2020

Kupno mieszkania wiąże się z szeregiem ważnych i niewątpliwie ciężkich decyzji do podjęcia. Jedną z nich jest wybór pomiędzy rynkiem pierwotnym a wtórnym, mają one swoje plusy i minusy, jednak rynek pierwotny w dalszym ciągu cieszy się większym zainteresowaniem i zaufaniem klientów.

Dlaczego warto kupić mieszkanie na rynku pierwotnym?

☑️ Największą zaletą tego typu mieszkań jest fakt, że są nowe, wnętrza możemy urządzić według własnych upodobań.

☑️ Deweloperzy stosują bardzo często nowoczesne, energooszczędne technologie co wpływa na zmniejszenie kosztów utrzymania lokalu.

☑️ Mieszkania od Dewelopera objęte są gwarancją na wypadek usterek i wad

☑️ Kupując mieszkanie na rynku pierwotnym zwolnieni jesteśmy z płacenia podatku od czynności cywilno prawnych

☑️ Wybierając mieszkanie z rynku pierwotnego otrzymuje się nie tylko sam lokal ale i szereg udogodnień jakimi są: miejsca postojowe, komórki lokatorskie, placów zabaw, siłownię, parking dla rowerów (tylko dla mieszkańców).

☑️ Kupno lokalu od dewelopera jest bardziej przyszłościową inwestycją, na rynku lokale te cieszą się dużo większym zainteresowaniem a ich ewentualna sprzedaż będzie wiązała się z uzyskaniem wyższej ceny sprzedaży niż gdyby pochodziło ono z rynku wtórnego.

☑️ Uzyskanie kredytu jest dużo prostsze w przypadku mieszkań z rynku pierwotnego, bardzo często deweloperzy posiadają doradców kredytowych który pomagają w załatwianiu wszelkich formalności.

Postęp prac kwiecień 2020

04.05.2020

Kolejny etap robót budowlanych za nami. Właśnie rozpoczęliśmy pracę nad 5 kondygnacją nadziemną.
W budynku pracują już pierwsze ekipy murarzy oraz instalatorów. Zakup mieszkania na takim etapie zaawansowania prac pozwala na wprowadzenie zmian aranżacyjnych w bardzo korzystnej ofercie cenowe, często bez dodatkowych opłat.

Pomysł na ..... BALKON

27.04.2020

Majówka w mieście? To świetny pomysł, z odpowiednio zaaranżowanym balkonem to sama przyjemność

Aby stworzyć nastrojową i przytulną przestrzeń, niezbędny jest jednak pomysł. Zarówno roślinność, meble jak i dodatki powinny tworzyć spójną całość i być dopasowane do upodobań mieszkańców. Podobnie jak w aranżacji wnętrz, tak i przy urządzaniu tarasu - salonu pod chmurką, warto szukać inspiracji i podążać za obowiązującymi trendami.Relaks na balkonie, tarasie, w ogrodzie pozwala naładować akumulatory po ciężkim dniu albo całym tygodniu.

Ulubione mieszkania Porównywarka mieszkań