Zapytaj o najlepsze mieszkanie dla siebie i rodziny! Napisz lub zadzwoń!

ODBIORY LOKALI

29.11.2019

Kochani! Październik i listopad był bardzo gorący w Patio Vita. Oddaliśmy klucze do 75 mieszkań. Większość odbiorów odbyła się bez zastrzeżeń. Wszędzie, gdzie zgłoszono nam drobne usterki, zostały one w terminie usunięte. Do mieszkań wkroczyły ekipy budowlane i trwają już prace wykończeniowe! Mamy nadzieję, że jeszcze przed końcem roku Patio Vita zacznie tętnić życiem nowych mieszkańców!

Prezentacja Inwestycji

25.11.2019

Szukasz mieszkania w centrum Kielc? Wybierz Patio Vita. To nowoczesny apartamentowiec położony w dolinie Silnicy, nieopodal Zalewu Kieleckiego. Komfortowe mieszkania z dużymi balkonami i przeszkleniami od podłogi do sufitu, eleganckie balkony wykończone deską tarasową. Mieszkania na ostatniej kondygnacji dostosowane do montażu klimatyzacji.
Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z naszej inwestycji: https://www.youtube.com/watch?v=iE06Us6ePXg&feature=youtu.be

APARTAMENTY INWESTYCYJNE

15.11.2019

Apartamenty inwestycyjne (zwane także lokalami inwestycyjnymi) jako nowa forma inwestowania na Polskim rynku, a tym samym na rynku kieleckim. Są to lokale o stosunkowo niewielkiej powierzchni w przypadku inwestycji Patio Vita oferujemy lokale od 29 – 48 m2. W ramach kilkuletniej współpracy na rynku budowlanym i architektonicznym możemy zarekomendować sprawdzonych specjalistów od projektowania i aranżacji wnętrz, którzy tak zaprojektują i zaaranżują małą powierzchnię, aby każdy m2 był wykorzystany w 100%, kładąc przy tym ogromny nacisk na funkcjonalność.
Takie rozwiązanie pozwala inwestującym, oszczędzić czas potrzebny na wykończenie apartamentu i właściwie, tuż po nabyciu lokalu, możemy do razu go wynająć. To niezwykła oszczędność czasu, który w przypadku zakupu nieruchomości na wynajem, liczy się tym bardziej, że mówimy o uzyskaniu szybkiego zwrotu z inwestycji.
Inwestycje pod wynajem zazwyczaj nie różnią się zbytnio od typowych ofert na rynku nieruchomości. Standardy obowiązują każdego. I tak, w ramach lokalu inwestycyjnego możemy nabyć: miejsce postojowe (garaż w kondygnacji podziemnej) czy komórkę lokatorską (co przy małej powierzchni mieszkalnej może mieć nie lada znaczenie).
Zakup mieszkania czy niewielkich metrażowo lokali, położonych w atrakcyjnej lokalizacji to niezwykle intratna forma inwestycji. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej, niedalekiej odległości od centrum miasta, bardzo dobrej komunikacji miejskiej oraz dobrze rozbudowanej nowoczesnej sieci ścieżek rowerowych, które umożliwiają dotarcie do wszystkich instytucji (przedszkole, szkoła, przychodnia, sklepy, galerie, restauracje) w zaledwie kilka minut . Ta rozbudowana infrastruktura komunikacyjna oraz ogromny potencjał inwestycyjny i mieszkaniowy stanowią o bezkonkurencyjności tego miejsca.
Taki rodzaj ulokowania środków finansowych, nie tylko przyniesie wzrost wartości w czasie, ceny nieruchomości rosną, w każdej chwili można nabyty lokal czy mieszkanie sprzedać, ale także pozwala generować stały przychód z tytułu wynajmu. W przypadku zakupu lokalu inwestycyjnego dochodzi nam do wyboru jeszcze jedna możliwość: odliczenie podatku VAT od ceny wykończonego lokalu (23%) jak i przy zakupie wyposażenia do niego. Operując liczbami - w przypadku zakupu wykończonego lokalu o pow. ok. 29 m2 (cena ok 155 000 zł) możemy odzyskać nawet do 35 000 zł. Lokale inwestycyjne w Patio Vita posiadają samodzielne piony wentylacyjne, odrębne wejścia do klatek oraz szersze korytarze. Apartamenty inwestycyjne oraz komunikacja w nich zastosowana spełniają podwyższone wymagania przeciwpożarowe. Wszystkie lokale inwestycyjne posiadają przynależne ogródki ( tereny zielone) o metrażu od 15m2 do ponad 100 m2
Inwestycja w nieruchomość to wciąż jedna z najbezpieczniejszych form ulokowania kapitału. Wynajem z kolei to, z pewnością bardzo stabilna forma zapewnienia sobie stałego przypływu gotówki

POSTĘP PRAC BUDOWLANYCH II ETAP

31.10.2019

Postęp prac budowlanych wrzesień.

RANKING NAJLEPSZYCH INWESTYCJI

15.10.2019

Mamy powód do radości i świętowania.
Nasza Inwestycja w III kwartale 2019 roku zajęła 3 miejsce w rankingu najlepszych inwestycji w Kielcach.

Ulubione mieszkania Porównywarka mieszkań