Zapytaj o najlepsze mieszkanie dla siebie i rodziny! Napisz lub zadzwoń!

Osiedle Patio Vita - Etap II

10.03.2020

Osiedle Patio Vita Etap II – trwają prace związane z zbrojeniem stropu nad 1 pietrem, rozpoczęto murowanie ścian nośnych.
Zaawansowanie prac wynosi już 30%.

Hala Garażowa

03.02.2020

Patio Vita to 6-kondygnacyjny budynek zlokalizowany między ulicami Zagnańską, Okrzei i Jesionową - dosłownie kilka minut pieszo od centrum miasta, blisko terenów spacerowych Zalewu Kieleckiego i Doliny Silnicy .

Pod budynkiem została zbudowana hala garażowa z 96 miejscami postojowymi i 86 komórkami lokatorskimi. Hala garażowa prezentuje się niezwykle okazale, wykończona z niezwykłą starannością; część elementów pomalowano w kolorystyce zieleni a posadzka została wykończona żywicą.
Inwestor zadbał także o komfort korzystanie z hali poprzez zaprojektowanie szerokich ciągów komunikacyjnych.

W swojej ofercie posiadamy jeszcze dwie wielkości miejsc postojowych 2,3 m w cenie 26 000 zł oraz 2,5 m w cenie 30 000 zł.
Mieszkańców, którzy kupili miejsca postojowe w garażu - zapraszamy do korzystania. A tych, którzy jeszcze nie skorzystali z oferty, zachęcamy do kupna.

Ekstensywny Dach zielony

23.01.2020

Czy wiesz, że na Patio Vita zastosowano zielony dach ekstensywny?
Dachy zielone ekstensywne charakteryzują się niewielkim ciężarem oraz małym nakładem pracy przy pielęgnacji. Jego cienkowarstwowy układ nie jest przeznaczony do stałego użytkowania. Do obsadzenia zastosowano rośliny z rodziny Sedum (rozchodniki), a także mszaki i trawy.

Patio Vita

02.01.2020

Kolejne mieszkanie na V piętrze znalazło swojego właściciela. Piękny widok z okna, 61 m2, 3 pokoje i dwa tarasy o łącznej powierzchni 21 m2. Zostały jeszcze tylko 2 wolne mieszkania na V piętrze.

Życzenia Świąteczne

20.12.2019

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku pragniemy przesłać Państwu najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta
będą dla Was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień, aby odbyły się w spokoju i radości, wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich Osób.

Świąteczna Promocja w Patio Vita

20.12.2019

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej świątecznej promocji.
Szczegóły dostępne są w Biurze Sprzedaży.

PROMOCJA TRWA OD 20.12.2019 r. do 15.01.2020 r.

Ulubione mieszkania Porównywarka mieszkań